Hakkımızda

Biz Kimiz?

Pamukkale Prefabrik , 20 yılı aşkındır inşaat sektöründeki tecrübesiyle beraber 2013 yılında Denizli’de kurulmuş olup kısa zamanda hem Denizli, Hemde ege bölgesinde önde gelen Prefabrik yapı firmalarından biri haline gelmiştir.

Üretime ilk olarak Prefabrik konut ve santiye binalarıyla baslayıp, daha sonra hafif çelik binalar ve hafif çelik depo binalarını da üretimine ekleyerek kalitesiyle sektörde aranan bir firma olmustur.

Gelisen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen Pamukkale Prefabrik yurt içi ve yurt dısı pazarlarda taahhüt ettigi bütün projeleri teslim ederek amaç edindigi müsteri memnuniyetini saglamanın verdigi özgüven ve yeni başarılara imza atma istegiyle tüm dünyadan yeni tekliflere cevap vermektedir.


Misyonumuz

Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, güven kaybetmektense para kaybetmek, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

Güvenilir hizmet veren, Gelişmiş teknolojileri kullanan, Güçlü bir mali yapıya sahip, Çağdaş yönetime sahip bir kuruluş olmaktır.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pamukkale/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pamukkale/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/pamukkale/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110